Diziler

278
Love in Sadness
9.3
Love in Sadness
Plastik cerrah olarak hayatına devam eden Ji Hyun-Woo oldukça saf bir yapıya sahiptir. Olaylara iyi niyetli yaklaşan adamı çevresi her zaman akıllı bir kişi olarak değerlendirmiştir. Diğer tarafta evlilik hayatı berbat bir şekilde giden Park Han-Byul ise kocasından sürekli olarak şiddet görmektedir. Ancak kocasını tanıyan insanlar gerçekten şiddet yanlısı olan bu kimliğini bilmemektedir. Artık genç kadın takıntılı kocasından kurtularak kendisine ...
9.3/45
Secret Garden
9.1
Secret Garden
Kim Joo Won, harika görünüşlü fakat kibirli ve çocukça bir adamdır. Gil Ra IM, gözde aktristlerin kıskandığı vücudu ve güzelliği olan bir dublördür. Bir gün yolları birleşir ve tuhaf bir eve girerler. Evdeki garip bir yaşlı kadın onlara içmeleri için içki ikram eder. Ertesi gün ikili uyandıklarında, bedenlerinin yer değiştiğini görürler...
9.1/25
The Fiery Priest
9.6
The Fiery Priest
Geçmişinde rahiplik yaşmış olan Kim Nam- Gil öfke sorunlarına yenik düşerek cinayet olayına karışmıştır. Konusunda uzman dedektif olan Kim Sung-Kyun ile tanıştıktan sonra yaşanan olayların peşine birlikte düşerek çözüme kavuşturmak ister. İkisi birlikte güçlerini birleştirerek, sosyal refahlarına kavuşmak ve halkı dini inançlarını kullanarak sömürmeye devam eden insanlardan kurtarmak istemektedirler.
9.6/51
The Light in Your Eyes
9.2
The Light in Your Eyes
Henüz 25 yaşındayken zamanı hızla geçerek yaşanan Han Ji-Min, sahip olduklarının kıymetini pek bilmeyen genç bir adam ile yolları kesişmiştir. Henüz hayatında bazı zevklerin tadını alamamış olan kadın, genç adam ile birlikte farklı bir yaşam tarzı sürmek ister. Genç adam ise pek yaşadıklarının kıymetini bilmediği için kadına yeterli düzeyde desteği verebilecek midir?
9.2/50
Haechi
9.6

Haechi

2019
Haechi
Joseon Hanedanlığı’nın olduğu dönemler içerisinde, reform ve adaleti sağlamak isteyen dört farklı kişiliğe sahip insanların yaşadığı olaylar dizi de konu edinilmiştir. Geum, Yeo Ji, Dal-Moon ve Park Mun-Soo her biri diğerinden çok farklı özelliğe ve yeteneğe sahiptir. Ülkelerinde bir reform gerçekleştirebilmek adına Prens Lee Geum’un kral olması için uğraş gösterirler.
9.6/55
Item
9.6

Item

2019
Item
Ju Ji-Hoon doğaüstü güçlere sahiptir. Sürekli olarak bu güçlerini kullanarak nesneler ardında bulunan sırların açığa çıkmasını sağlamaktadır. Bu sırada Jin Se-Yeon adındaki kadın ile tanıştır. Kendisinin bu güçleri olduğunu gören kadın ile farklı maceralara doğru uzanacaklardır. Dizide Güney Kore sinemasının tadık simalarından birçok oyuncu sahne almaktadır.
9.6/43
Trap
9.4

Trap

2019
Trap
Woo-Hyun saygın bir haber spikeri kişiliğine sahiptir. Ancak ailesi ile çıkmış olduğu bir gezi sırasında hayatını oldukça değiştirecek bir tuzak içerisinde kendisini bulur. İşte bu dakikadan sonra dedektif olan Ko Dong-Kook ile yolları kesişir. Çünkü genç haber spikerinin düştüğü olaylar sonrasındaki davalarda kendisine dedektif yardımcı olacaktır.
9.4/18
Legal High
9.1
Legal High
Dizi konu olarak iki farklı yapıya sahip avukatın etrafında dönmektedir. Go Tae-Rim, sürekli olarak yasalara karşı bilinçli bir yapıda olduğu için, girmiş olduğu davalarda her zaman başarılı sonuçları elde etmiştir. Diğer yandan Seo Jae-In ise adalete ve yasalara inanmakta olan fakat işlerinde gayet çaylak yapıya sahip avukattır.
9.1/30