Han Seung-yeon

Twelve Nights
9.4
Twelve Nights
Romantizm türündeki dizi Twelve Nights'da konu kısaca şöyledir; Han Yoo-Kyung, Amerika'da fotoğrafçılık üzerine eğitim görmüş bir kadındır.Seul'e tekrar dönüş yaptığında bir misafirhanede konaklamaya başlar.Cha Hyun-O ise özgür ruhlu genç bir adamdır.Hiçbir hedefi olmamasına rağmen Tokyo'dan Seul'e yola çıkar ve o da Han Yoo-Kyung'un kaldığı misafirhanede kalmaya başlar.Böylelikle ikilinin yolları kesişecek ve aralarında bir aşk hikayesi yaşanacaktır.
9.4/16
About Time
9.3
About Time
Fantastik öğeler içeren About Time dizisinde Choi Michaela ve Lee Do-Ha arasındaki sıradışı aşkı izliyoruz.Müzikallerde oyunculuk yapan Choi Michaela'yı diğer insanlardan ayıran bir özellik vardır.Öyle ki genç kız insanların yaşayacağı süreleri bilmektedir.Bu durum onun hayatı üzerinde büyük bir baskı yaratsa da yaşamına devam etmektedir.Lee Do-Ha ise bir kültür sanat vakfında başkandır.Soğuk bir kişiliği vardır.Choi Michaela onu görür görmez aşık olur.Ancak ...
9.3/32
Age Of Youth
9.1
Age Of Youth
Age of Youth aynı evi paylaşan kız arkadaşları konu almaktadır. Onların etrafında dönen olayları işlemektedir. Age of Youth Güney Kore'de büyük bir kitleye sahiptir, siz de Age of Youth'u Uzak Doğu TV'den izleyebilirsiniz!
9.1/87